Лазерна епіляція у Запоріжжі - чому обирають ЕpilStory:

На сучасному ринку епіляції широко представлені різноманітні пристрої, що наочно наголошує на неоднозначності підходів з боку виробників, дилерів та практикуючих косметологів. Все це створює певні складнощі для людини, якій за бажання видалення волосся необхідно зробити цілком певний вибір центру, де можна було б ефективно видалити волосся безпечно, безболісно і швидко. При спробі самостійно розібратися, куди звернутися, ми стикаємося з відсутністю систематизованої та правдивої інформації – реклама несумлінних виробників та продавців видає бажане за дійсне, різні методики та технології трактуються як завгодно, і все це підігрівається дурними статтями в журналах та інтернеті. В результаті складається каша з термінів та назв, яка рідко сприяє правильному вибору. Ми закликаємо Вас розібратися, яку послугу вам пропонують, на приладі якого рівня та якості: обладнання та спеціалісти – два критерії, що гарантують високу ефективність процедури та стійкий результат.

Лазерна епіляція в ЕpilStory - це:

  • Candela GentleLase – лазерний епілятор, який є загальновизнаним еталоном систем епіляції. Вбудована система охолодження шкіри дозволяє безболісно проводити епіляцію, що особливо важливо при обробці чутливих ділянок (губи, пахви, область бікіні). Епіляція олександритовим лазером проводиться у 3 - 4 швидше, ніж іншими видами лазера. Наприклад, прибрати волосся з гомілки можна всього за 30 хвилин, а в області пахв - за 5 хвилин. Сертифіковано в Україні. Абсолютно безпечний для здоров'я – повністю захищен від помилок персоналу.
  • Усі фахівці центру мають медичну освіту та є справжніми професіоналами своєї справи. Постійно відвідують семінари та конгреси косметологів для підвищення кваліфікації.
  • Гнучка система знижок. Накопичувальні дисконти. Знижка на першу процедуру. Акційні пропозиції.
  • Індивідуальний підхід та безкоштовні консультації
 

Лазерна епіляція волосся – безпечна процедура. Вам не варто побоюватися будь-яких ускладнень: лазер абсолютно безпечно досягає руйнування волосяної цибулини з мінімальним впливом на інші тканини завдяки точно підібраному поєднанню конкретної довжини хвилі, часу випромінювання та енергії імпульсу.  Після лазерного впливу волосяний фолікул незворотно гине. Лунка фолікула повністю заростає, і шкіра стає дуже гладкою. Candela GentleLase – джерело миттєвої епіляції. Після процедури ваша шкіра буде абсолютно гладкою, а після курсу процедур ви надовго забудете про депіляцію та гоління.

Запрошуємо Вас на безкоштовну консультацію до нашого центру. Ми докладно розповімо Вам про принцип дії лазерної епіляції, зробимо пробний імпульс, відповімо на всі питання, що вас цікавлять. Лазерна епіляція у Запоріжжі - за доступними цінами на сучасному лазері Candela.