Прагнення краси.

Вважають, що зовнішня краса є невід'ємним фактором успіху. Привабливим людям легше йти життям, простіше знайти роботу, зробити кар'єру, їм більше довіряють, їх більше люблять…

Проблема зайвого росту волосся дуже давня. Ще в давнину існували різні методи епіляції. Вважалося, що на тілі жінки не повинно бути жодної волосинки. А давньогрецькі чоловіки за допомогою депіляції намагалися бути схожими на богів. Тому люди намагалися позбутися зайвого волосся, використовуючи всі підручні засоби. Почалося все з Стародавнього Риму: жінки і чоловіки регулярно відвідували лазні-терми, у спеціально відведених приміщеннях видаляли зайве волосся накручуючи його на міцну нитку і вириваючи різким рухом руки. До речі, незважаючи на все шаленство даного способу, такий принцип механізму, що крутиться, досі використовується в основі конструкції сучасних епіляторів. Ще один, усім відомий спосіб видалення волосся, прийшов до нас від Клеопатри та Нефертіті. Вони перші придумали наносити липку масу з воску, меду та спеціальних трав на тіло, щоб позбутися зайвої рослинності. Якщо проводити аналогію із сучасними процедурами, то сьогодні ми називаємо це «восковою депіляцією». Але всі ці методи не просто болючі. Вони дозволяють втратити волосся тимчасово, але не припинити його ріст. Після застосування будь-якого з них ріст волосся відновлюється через 2 – 3 тижні.

І лише лазерна епіляція гарантує радикальне, швидке та безболісне видалення небажаного волосся, не пошкоджуючи цілісності вашої шкіри.